Басты бет / Жаңалықтар / ЖЕҢІС КҮНІ-БІЗДІҢ ШАБЫТ КӨЗІМІЗ

ЖЕҢІС КҮНІ-БІЗДІҢ ШАБЫТ КӨЗІМІЗ

Осы аптада Alpamys мектебінде Жеңіс күнінің салтанатты мерекесі өтті, бұл батырларға алғыс білдіруге және олардыңиіктерін құрметтеуге мүмкіндік берді.

Мектептің акт залында мерекелік концерт өтті, онда оқушылар мен педагогтар соғыс және Геро тақырыбына арналған әсерлі нөмірлермен өнер көрсетті. Ұлы Отан соғысының оқиғалары мен батырлары туралы басылымдар ұсынылған Мектеп кітапханасы ұйымдастырған кітаптар көрмесі ерекше атмосфера тудырды.

Мерекенің жарқын сәттерінің бірі-патриоттық әндер байқауы болды, онда қатысушылар өздерінің таланттарын көрсетіп, музыка мен поэзия арқылы ардагерлерге алғыстарын білдірді.

Сонымен қатар, Alpamys School оқушылары Шекара қызметінің полковнигі Қалиаскер Қасымұлы Жантеміровпен кездесті. Бұл кездесу балалардың жүрегінде ардагерлердің біздің бейбіт бүгінімізге қосқан үлесі туралы терең әсер қалдырды.

Бұл күн бізді өткенді есте сақтауға шабыттандырды және күш пен бірліктің символына айналды.

Біздің соңғы жаңалықтарымыз

Alpamys School. Шексіз мүмкіндіктер әлеміне есік ашыңыз!

«ALPAMYS — ТЕАТР МЕКТЕБІ» ШАҚЫРАДЫ

«АЛПАМЫС QAZAQ ONER: ҚОЛӨНЕРШІЛЕР ОРТАЛЫҒЫ» ШАҚЫРАДЫ!